Important Forums Announcement: We have been hosting Yuku message boards with pride and dedication for nearly a decade. While preparing for Yuku's 10th birthday, we want to thank everyone who has been a member of the Yuku family. Grab your 10% off on all Gold and Supporter purchases today! Click here for more details.

Главно Мени

Forum

Topics

Posts

Points

Last Post

Врховен штаб

Место кое обичните членови не го гледаат!

- - - -

За нас

За нас, правила, совети, прашања и одговори.

8 97 0 Масовно зголемува...
Mar 23 08 6:11 PM

Предлози...

Предлози околу средувањето на форумот...

3 21 0 Што му фали на фо...
Mar 29 08 7:30 PM

Канта

Сите стари и затворени теми кои не го заслужуваат местото на форумот, тука!

8 34 0 e ova mora da go ...
Mar 17 08 4:01 PM

Downloadz

Даунлоадирајне на секаков вид софтвер , музика , филмови , туторијали , електронски книги ...

81 197 0 Побарувачка на со...
May 22 08 11:19 PM

Оф топик зона

Се што нема врска со отворените форуми пишувајте тука!

34 92 0 ХОТЕЛ МАКЕДОНИЈА
Apr 19 08 1:23 PM

Живот

Forum

Topics

Posts

Points

Last Post

Храна и Здравје

Гурманско катче, рецепти, диети, здравје...

25 29 0 Дали имате потреб...
Mar 22 08 1:13 PM

Наука

Физика, хемија, програмски јазици, историја, географија, математика...

5 13 0 Ајнштајновата заг...
Mar 17 08 6:49 PM

Религија

Религии, вероисповет, право на избор...

2 7 0 Цензура на Библијата
Feb 1 08 6:10 PM

Патување

Патување за викенди, одмори.. Егзотични места, планини...

3 20 0 Најдалечно место ...
Jun 2 08 1:49 PM

Мода и Убавина

Се за модата и околу неа... Што е на мода.. Пишувајте!

15 47 0 со шминка или без???
Apr 8 08 3:13 PM

Мудри Мисли

Мудри мисли за животот.

7 144 0 НЕКОЛКУ МУДРИ ХА,...
Mar 26 08 9:07 PM

Љубов & Романтика

Forum

Topics

Posts

Points

Last Post

Љубов и Секс

Љубов, секс, брак, искуства, болести... Но без безобразни работи!!! ;)

5 13 0 ПРАШАЊА И ОДГОВОР...
Feb 18 08 12:38 PM

Романтика

Романтика, љубов интимност и др.

18 83 0 стихови....
Apr 2 08 4:45 PM

Занимливости

Интересни и занимливи статии околу женскиот свет.

9 38 0 видови на љубов&#...
Mar 25 08 4:49 PM

Љубовни балади

Најубавите љубовни балади на сите времиња.

98 121 0 tose proevski-stv...
Jun 8 08 5:26 PM

Љубовни пораки

Љубовни, роденденски, новогодишни, пријателски, честитки... :) (темата е само за пораки. Се друго освен порака ќе биде избришано)

6 53 0 best love sms
Apr 2 08 1:04 PM

Технологија

Forum

Topics

Posts

Points

Last Post

Интернет и мрежи

Се за интернет и мрежи.

6 26 0 BerovoOnline
Jan 27 09 7:27 PM

Оперативни системи

Се околу оперативните системи.

5 6 0 Одложен апдејтот ...
Feb 22 08 12:44 PM

Веб дизајн

Дизајнирање на веб страници и секакви алатки околу веб развојот.

1 4 0 Како да си направ...
Mar 19 08 8:55 PM

Програмирање

VC++... , Pascal , Java , C/C++, .NET,VB Дискусии околу програмски јазици информации и помош.

5 6 0 Teach Yourself C+...
Jan 27 09 7:35 PM

Хардвер

Дискусии околу секаков вид хардвер , мислења и совети.

2 5 0 500GB во вашиот џеб
Mar 21 08 4:09 PM

Хакирање

Веб дифејсинг , експлоити , заштита од дифејсинг , Бек дорс , тројанс , ки логерс , веб и ес ку ел сигурност.

11 40 0 Како да Дознаеш I...
Oct 11 08 4:42 PM

Паранормално

Forum

Topics

Posts

Points

Last Post

Метафизика

Езотерика, алхемија, духовност, парапсихологија, феномени, хипердимензионални реалитети, телекинеза итн...

5 11 0 Deja Vu
Mar 17 08 10:19 PM

Духови

Теми за областа од духови. Прогонети куќи, и др.

5 23 0 Добри и лоши духови
Mar 12 08 1:13 PM

Вонземјани и НЛО

Неидентификувани летачки објекти и вонземјани.

4 8 0 Руски град „посет...
Mar 17 08 6:01 PM

Магија

Црни магии, бели магии, се во контекст на магијата.

6 30 0 Верувате ли во ма...
Nov 4 09 7:32 PM

Галаксија

Теми од астрономијата, вселената, планети, ѕвезди, нови светови...

11 29 0 американците на М...
Sep 19 10 11:05 PM

Мистерии

Мистерии од секој тип

18 59 0 Тајната на пирами...
Sep 19 10 11:18 PM

Читање мисли | Хипноза | Телепатија

Дискусии од областа на Читање мисли | Хипноза | Телепатија.

3 9 0 Телепатија
Feb 13 08 9:01 PM

Забава

Forum

Topics

Posts

Points

Last Post

Хумор

Вицеви, смешни видео клипови енд адр фани шит.

58 368 0 Црногорски заповеди
Nov 8 09 12:08 AM

Друштвени игри

Секакви друштвени игри: каладонт , бесилка и др.

12 542 0 Hey i am brand-ne...
Mar 1 10 3:46 PM

Он лајн игрици...

Интересни он лајн игрици, и коментари околу истите. Па ако ви е досадно, повелете.

5 15 0 Најтешкатa сложув...
Feb 26 08 7:34 PM

Музика

Се за музиката. Рап, Рок, Техно, Класика, Мак Рап, Транс, Турбофолк, Денс и др.

12 301 0 Што слушате во мо...
Apr 29 09 1:04 PM

Филм & Телевизија

Најдобар филм , најдобри наши и странски телевизии пишувајте овде!!!

12 30 0 Реплики/фрази од ...
Mar 23 08 8:08 PM

Спорт

Forum

Topics

Posts

Points

Last Post

Фудбал

Се за фудбалот.

23 35 0 Фудбалер удрен од...
Mar 21 08 4:01 PM

Кошарка

Се за и околу кошарката.

6 9 0 Далас го доби Кид
Feb 22 08 12:48 PM

Останати спортови

Сите други спортови. Боди билдинг , Автомобилизам , Мотоциклизам Тенис, Ракомет, Пливање, Сумо и др.

21 41 0 Mercedes SLR
Nov 16 08 8:10 PM